Ibrahim Baylan

Näringsminister, 21 januari 2019 - 30 november 2021. Samordnings- och energiminister, 25 maj 2016 - 21 januari 2019. Energiminister, 3 oktober 2014 - 25 maj 2016.

Innehåll från Ibrahim Baylan

RSS Mail
Prenumerera

Totalt 872 träffar.